Můžeš zažít během online terapie...

Co všechno obnáší terapie?

Budeme si povídat o Tvém problému cca 1-1,5h. (online videocall - potřebuji Tě vidět). Funguje to stejně dobře jako osobní setkání. Mám to mnohokrát vyzkoušené:-)

Používám metodu EST (Energetická spirituální transformace) a další techniky podle toho, co bude zrovna potřeba. Jakmile si k danému problému řekneme vše podstatné, půjdeš se podívat do svého příběhu, kdy se Ti něco podobného stalo v minulosti poprvé a mělo to na Tebe tenkrát velmi silný dopad.


Provedu Tě tajemnou jeskyní Tvé mysli a

Tvého podvědomí...


Šamani posílali své učedníky do tmavé neznámé jeskyně. Tam učedníci postupovali sami beze světla, někdy tam i nocovali. Měli s sebou klubíčko. Jeden konec provázku jim venku držela šamanka připravená jít jim na pomoc v případě potřeby.
Učedníci tam procházeli transformací...Se mnou můžeš zažít něco podobného, jen nemusíš vkročit fyzicky do jeskyně. Bude stačit "jeskyně" Tvého podvědomí.

Možná zdá, že je v Tvém podvědomí tma. Já tě povedu. Tak, abys Ty sama/sám našla/našel své vzorce, co Tě brzdí, omezují a/nebo sabotují.

Podíváme se spolu na prvotní kořeny Tvého problému...


...je to jako když vytrheme plevel i s kořeny. Někdy ty kořeny jsou pořádně zapletené a hluboké, ale já to umím skvěle rozplést a jít do pořádné hloubky.


Když vytrhneš problém jen na povrchu, objeví se za čas znovu a nikam to moc nevede. Já Tě však umím vzít k prvotní příčině a tím to vyřešit efektivně.Změna úhlu pohledu...Navedu Tě, abys zahlédl/a sama/sám sebe z jiného úhlu pohledu.

Uvidíš věci, které jsi předtím třeba nemohl/a vidět...

Dostaneš odpovědi, o kterých jsi třeba ani netušil/a, že je v sobě máš.


Je to jako když jdeš na houby a žádné v lese nevidíš. Pak si dřepneš, rozhlédneš se a vidíš kolem sebe najednou spousty hub.

Tak moc je kouzelná změna úhlu pohledu a já Tě k ní během naší terapie neustále povedu.


Propojíme spolu zdánlivě neslučitelné

                                                

Všechny oblasti našeho života spolu souvisí.

Naše práce nebo podnikání, osobnostní růst, vztahy v rodině, náš vztah  k sobě, naše role ve společnosti, naše zdraví a mnoho dalšího.

Je velmi zajímavé a efektivní uvědomit si to propojení a díky odstranění podvědomých bloků a vědomé změně chování se např. začít uzdravovat. Tedy zlepšovat si jeden aspekt života a pozorovat, jak se tím zlepšují i ty další ...

Prozkoumáš své stíny...

Často máme potřebu obviňovat ty druhé. To oni za to můžou...Tím pádem ale nevidíme náš podíl, kterým jsme k dané situaci přispěli.

Jsme tvůrci svého života a nemá cenu dělat, že ne. Vždy je jisté, že jsme něčím k určité situaci přispěli.

Je velmi úlevné uvidět a uvědomit si o sobě pravdu. Pokud je potřeba, uznat svoji chybu a omluvit se. A odpustit (si). Proměňujeme tím strach a nenávist v lásku a svobodu.

Objevíme spolu třeba i "Tvého" pračlověka...

 

Naše vyšší já či buněčná paměť vědí, co se nám kdysi stalo. I když to bylo miliony let zpátky. Některé vzorce chování "boje o přežití" v sobě nosíme doteď.


Tenkrát jsme museli bojovat o přežití a tím, že v sobě stále ten vzorec máme, bojujeme o přežití dál, jen v jiných podmínkách;-)


I toto lze zpracovat.

 

Nastavím Ti zrcadlo, jak to doopravdy máš...


...a můžeš to pak u sebe změnit jako mávnutím kouzelného proutku.


Půjde Ti to již snadněji, protože spolu uvolníme bloky v Tvém podvědomí.